Paulina Michalik – nauczyciel mianowany, pracuje jako nauczyciel od 2009 r. Ukończona uczelnia – Uniwersytet Jagielloński. Dodatkowe kwalifikacje – Studia podyplomowe z chemii dla nauczycieli.

Jadwiga Walicka – nauczyciel dyplomowany. Ukończona uczelnia – UMCS w Lublinie. Dodatkowe kwalifikacje – Wyższa Szkoła Gospodarki i Zarządzania w Mielcu ( studia podyplomowe), Zarządzanie Oświatą ( studia podyplomowe ), Podstawy przedsiębiorczości ( studia podyplomowe).Egzaminator OKE.

Lucyna Lenart – nauczyciel dyplomowany,  pracuje jako nauczyciel od 2005 r.  Ukończona uczelnia – Uniwersytet Warszawski. Egzaminator OKE.

 

Sukcesy

Sukcesy

Rok szkolny 2012/2013

Tomasz Dryblak, Krzysztof Bosek – udział w okręgowej Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej
Krzysztof Hypiak - 9 miejsce w konkursie wiedzy biochemicznej organizowanym przez UMCS w Lublinie
Krzysztof Hypiak, Marta Mazur, Joanna Haciuk, Damian Wolanin, Mateusz Szczybyło – udział w okręgowej Olimpiadzie Biologicznej

Rok szkolny 2011/2012

Aleksandra Pałczyńska, Piotr Kułakowski – udział w etapie wojewódzkim Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Alina Brogowska 14 miejsce w konkursie wiedzy biochemicznej organizowanym przez UMCS w Lublinie
Maria ZagrodzkaVI miejsce - laureatka okręgowej Olimpiady Biologicznej

Rok szkolny 2010/2011

Maria ZagrodzkaIV miejsce laureatka centralnej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Maria Zagrodzka – laureatka okręgowej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Magdalena SiomaIV miejsce - laureatka ; etap wojewódzki Olimpiady Biologicznej

Rok szkolny 2009/2010

Maria Zagrodzka – finalistka okręgowej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej 

Rok szkolny 2008/2009

Katarzyna Bednarz – udział w zawodach drugie stopnia XXXVIII Olimpiady Biologicznej 

Rok szkolny 2007/2008

Marta Janczura – udział w zawodach drugiego stopnia XXXVII Olimpiady Biologicznej.
Krystyna KociubińskaIII miejsce w regionalnym konkursie „ Ekolog Roku 2008”.
Joanna FurgałaV miejsce w regionalnym konkursie „ Ekolog Roku 2008”.

Rok szkolny 2006/2007

Natalia Gmyrek – udział w zawodach drugiego stopnia XXXVI Olimpiady Biologicznej.
Magdalena Kociubińska - udział w zawodach drugiego stopnia XXXVI Olimpiady Biologicznej.
Katarzyna Bednarz - udział w etapie regionalnym konkursu „ Ekolog Roku 2007”.
Michał Rebuś - udział w etapie regionalnym konkursu „ Ekolog Roku 2007”.
Maciej Szklanny - udział w etapie regionalnym konkursu „ Ekolog Roku 2007”.

Rok szkolny 2005/2006

Aleksandra Kudybafinalistka regionalnego konkursu „ Ekolog Roku 2006”.
Aneta Ziomek - finalistka regionalnego konkursu „ Ekolog Roku 2006”.

Rok szkolny 2003/2004

Tomasz Gacek, Agnieszka Kłos, Aleksandra Kwiatkowska, Małgorzata Pilip, Katarzyna Śliwadrużynowe wyróżnienie (laureaci) w konkursie „ O czym rozmawiają zwierzęta między sobą”
Alicja Charysz – udział w XXXV Okręgowej Olimpiadzie Ekologicznej
Aleksandra Gmyrek - udział w XXXV Okręgowej Olimpiadzie Ekologicznej
Joanna Kopaczek - udział w XXXV Okręgowej Olimpiadzie Ekologicznej
Katarzyna Jabłońska - udział w XXXV Okręgowej Olimpiadzie Ekologicznej
Jolanta Petryniak - udział w XXXV Okręgowej Olimpiadzie Ekologicznej
Alicja Charysz – finalistka szczebla wojewódzkiego XX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Aneta Burda – udział w XXXV Okręgowej Olimpiadzie Ekologicznej
Agnieszka Broś - udział w XXXV Okręgowej Olimpiadzie Ekologicznej
Alicja Charysz finalistka regionalnego konkursu „ Ekolog Roku 2004”
Katarzyna Nieckarz - finalistka regionalnego konkursu „ Ekolog Roku 2004”
Agnieszka Przyszływyróżnienie w Okręgowym Konkursie „Jak pies z kotem”

Rok szkolny 2000/2001

Małgorzata Sokal – udział w zawodach III stopnia XXX Olimpiady Biologicznej
Justyna Kaczorwyróżnienie w zawodach II stopnia XXX Olimpiady Biologicznej
Paweł Dukaczfinalista  XVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Wcześniejsze lata:

1998 – Agnieszka Musiał i Anna Rawska – finalistki okręgowej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
1997 – Andrzej Kaczorowski – finalista Centralnej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
1996 – Andrzej Kaczorowski – I miejsce etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
1994 – Robert Pazowski – finalista Centralnej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
1993 – Piotr Buksak - laureat XXII Olimpiady Biologicznej – etap centralny
1990 - Rafał Szajowski - laureat XIX Olimpiady Biologicznej – etap wojewódzki
1990 – Benedykt Cichy - laureat Olimpiady Wiedzy Ekologicznej – etap centralny
1984 - Elżbieta Drewienkiewicz – laureat XIII Olimpiady Biologicznej – etap centralny
1984 - Elżbieta Drewienkiewicz – laureat XIII Olimpiady Biologicznej – etap wojewódzki