Wyróżnienie dla p. Elżbiety Ciemięgi w konkursie

2017-11-06

W przededniu  święta  Dnia Komisji Edukacji Narodowej, w dniu 13 października 2017 roku,  odbyła się uroczystość  podsumowania ogólnopolskiego konkursu „Pamiętnik nauczyciela”, którego organizatorami byli Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa  im. Jana Grodka w Sanoku oraz Zakład Dydaktyki Ogólnej i Systemów Edukacyjnych Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Uroczystość miała miejsce w Centrum Sportowo- Dydaktycznym PWSZ w Sanoku. Na galę przybyli zaproszeni goście, w tym wicekurator oświaty - Stanisław Fundakowski, rektor PWSZ w Sanoku - doc. dr Elżbieta Cipora, prorektor ds. Rozwoju i Nauki -  dr Grażyna Rogala- Pawelczyk, kierownicy zakładów, a także autorzy pamiętników - uczestnicy konkursu.  Kulminacyjnym punktem programu było wręczenie nagród, dyplomów oraz drobnych upominków.

Naszą szkołę reprezentowała p. Elżbieta Ciemięga, która otrzymała wyróżnienie w konkursie. Jej pamiętnik, wraz z innymi nagrodzonymi utworami został wydany w pracy zbiorowej  pt. „Piórem i sercem. Pamiętniki nauczycieli” przez Uniwersytet Rzeszowski.

Źródło: PWSZ Sanok