20, 7

Galeria

Klasa: 2A
  • Lista uczniów
    Wychowawca: Zygmunt Krasiński

    Michał Bania

    Klaudia Baran

    Radosław Biały

    Patryk Borowiec

    Jakub Czura

    Justyna Duda

    Wioletta Dybko

    Błażej Furgała

    Dawid Golis

    Jan Gorycki

    Kamil Guzek

    Jakub Guzy

    Gabriela Hajdera

    Wiktor Husiatyński

    Justyna Ilnicka

    Tomasz Janiec

    Sebastian Kapica

    Maja Kornaga

    Klaudia Katula

    Marcin Krzemiński

    Ewelina Leńczuk

    Anna Lipka

    Maciej Łepcio

    Anastazja Matła

Klasa: 2B
  • Lista uczniów
    Wychowawca: Marta Kozłowska

    Wiktoria Babij

    Magdalena Barska

    Ewelina Ciepła

    Paweł Duda

    Klaudia Hojdak

    Dawid Kida

    Katarzyna Parobko

    Gabriela Pietruch

    Aleksandra Pliszka

    Weronika Preweda

    Katarzyna Setlak

    Paulina Słomiana

    Aleksandra Sopel

    Daria Sudoł

    Weronika Szeliga

    Nikola Woś

    Kamila Zajączkowska

    Ewelina Załuska

Klasa: 2C
  • Lista uczniów
    Wychowawca: Adam Swatek-Czarnecki

    Solomiia Bodnar

    Paulina Cyburt

    Anna Czerska

    Hubert Gałas

    Sabrina Igras

    Michał Górski

    Gabriela Huk

    Myroslava Kucher

    Pawel Kolasa

    Aleksandra Kubrak

    Katarzyna Mach

    Justyna Milo

    Katarzyna Parobi

    Marcelina Presz

    Bartosz Rogalski

    Aleksandra Sikora

    Weronika Sobiegraj

    Weronika Soluch

    Adrianna Starościak

    Gabriela Szpyt

    Aleksandra Tkaczyk

    Beata Ulicka

    Katarzyna Wach

Klasa: 2D
  • Lista uczniów
    Wychowawca: Krystyna Kobiałka

    Magdalena Baran

    Sylwia Bednarz

    Gabriel Cencora

    Kacper Czucha

    Karol Dobrowolski

    Karol Dzwonnik

    Mateusz Haj Ali Schergo

    Marlena Hypiak

    Natalia Jabłońska

    Wiktoria Kaczmarek

    Paulina Kogut

    Justyna Meder

    Krzysztof Pietryga

    Karolina Pliszka

    Anna Skoczylas

    Kamila Słysz

    Barbara Smoliniec

    Monika Stopyra

    Paweł Szajewski

    Alicja Ślimak

    Jan Ważny

    Natalia Woszczak

    Wiolett

Klasa: 2E
  • Lista uczniów
    Wychowawca: Monika Garbacz

    Anastasiya Androshchuk

    Karolina Babicka

    Karyna Berehuta

    Anastasiya Boreychuk

    Oliwia Bernacka

    Tomasz Czornij

    Urszula Dawidowicz

    Katarzyna Furgała

    Adrian Galek

    Mateusz Hałucha

    Agnieszka Grelak

    Aleksandra Jakimowicz

    Anna Leontowicz

    Katarzyna Lis

    Kacper Łuczyszyn

    Aleksandra Matysiak

    Wiktoria Melanik

    Wiktoria Otulak

    Wioletta Pazowska

    Mariia Pyrozhenko

    Klaudia Rybak

    Patry

Klasa: 2F
  • Lista uczniów
    Wychowawca: Dorota Czajka

    Karolina Antonik

    Adrian Basztewicz

    Magdalena Brzeziak

    Andrzej Buczek

    Dawid Cisek

    Martyna Czerniak

    Aleksandra Furgała

    Gabriela Furgała

    Sandra Furgała

    Wiktoria Hycza

    Magda Krawczyk

    Karolina Kufera

    Wiktoria Makuch

    Dawid Maszlanka

    Paweł Młodziński

    Elżbieta Paryniak

    Eliasz Połuch

    Liudmyla Rys

    Karolina Smoliniec

    Wiktoria Styczeń

    Mateusz Styrna

    Elina Sukhorukova

    <
Klasa: 3A
  • Lista uczniów
    Wychowawca: Danuta Zathey

    Gideon Goddard

    Gideon Goddard

    Gideon Goddard

    Gideon Goddard

    Gideon Goddard

    Gideon Goddard

    Gideon Goddard

    Gideon Goddard

    Gideon Goddard

    Gideon Goddard

    Gideon Goddard

    Gideon Goddard

    Gideon Goddard

    Gideon Goddard

    Gideon Goddard

    Gideon Goddard

    Gideon Goddard

    Gideon Goddard

Klasa: 3B
  • Lista uczniów
    Wychowawca:

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

Klasa: 3C
  • Lista uczniów
    Wychowawca:

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

Klasa: 3D
  • Lista uczniów
    Wychowawca: Lucyna Lenart

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

Klasa: 3E
  • Lista uczniów
    Wychowawca:

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

    Jan Kowalski

Klasa: 3F
  • Lista uczniów
    Wychowawca:

    Tinker Hatfield

    Tinker Hatfield

    Tinker Hatfield

    Tinker Hatfield

    Tinker Hatfield

    Tinker Hatfield

    Tinker Hatfield

    Tinker Hatfield

    Tinker Hatfield

    Tinker Hatfield

    Tinker Hatfield

    Tinker Hatfield

    Tinker Hatfield

    Tinker Hatfield

    Tinker Hatfield

    Tinker Hatfield

    Tinker Hatfield

    Tinker Hatfield

    Tinker Hatfield

    Tinker Hatfield

    Tinker Hatfield

    Tinker Hatfield

    Tinker Hatfie

Klasa: 3G
  • Lista uczniów
    Wychowawca: Aleksandra Kozłowska, Janusz Leja

    Antonik Izabela

    Balawender Paulina

    Bielko Bernadetta

    Cich Sławomir

    Jacyk Ireneusz

    Jamróz Dariusz

    Klufas Robert

    Kołodziej Dominika

    Krzyszkowski Kacper

    Kwaśniak Wiktoria

    Kwiatek Patrycja

    Leja Agnieszka

    Małysz Bartłomiej

    Mamczura Adrianna

    Matys Sylwia

    Nieckarz Brygida

    Nienajadło Jakub

    Pytel Kamil

    Strojny Miłosz

    Szwed Magdalena

    Tracz Wioletta

    Tyrchalska Patrycja