Współpraca z Bankiem Spółdzielczym

2017-11-29

Uczniowie klasy I b pod opieką nauczyciela geografii pani Agnieszki Buczek wzięli udział w warsztatach z podstaw ekonomii w Banku Spółdzielczym w Lubaczowie.

Zajęcia  odbyły się w sali konferencyjnej i poprowadzili je pracownicy banku : pani Dorota Galimska i Jan Leja. W interesujący sposób przybliżyli oni specyfikę funkcjonowania instytucji  bankowej oraz podzielili się własnymi doświadczeniami z pracy zawodowej.

Uczniowie samodzielnie próbowali wykonać zadania należące do codziennych obowiązków pracowników banku. Chętnie  i aktywnie uczestniczyli w zajęciach praktycznych , które sprawiły im bardzo wiele radości i satysfakcji.  Zdobyli oni cenną wiedzę i umiejętności z zakresu bankowości .

Cieszymy się z tych małych sukcesów  i mamy nadzieję na dalszą współpracę z Bankiem Spółdzielczym w Lubaczowie.