Międzyszkolny Turniej Gier

2018-03-22

20 marca 2018 r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 odbył się międzyszkolny turniej gier: „Chłopska Szkoła Biznesu” i „Siatkówka łączy pokolenia” zorganizowany w ramach trwającego projektu „Myśl Globalnie-działaj lokalnie!” -„NAWIGATOR KOMPLEKSOWY PROGRAM WSPIERANIA ROZWOJU EKONOMII SPOŁECZNEJ”.

Do rywalizacji w rozgrywkach piłki siatkowej stanęli uczniowie i nauczyciele naszego Liceum oraz Szkoły Podstawowej nr 2 .

Natomiast w jednej ze szkolnych sal toczyły się rozgrywki w zakupioną w ramach realizowanego projektu grę, która wymaga umiejętności z zakresu inwestycji i ekonomii. „Chłopska Szkoła Biznesu”, pomiędzy uczniami naszej szkoły, reprezentowanej przez klasę I b o profilu ekonomicznym, uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 oraz przedstawicieli Młodzieżowej Rady Miasta.

Uczniowie naszej szkoły Filip Sopel oraz Aleksander Segiet w grze „Chłopska Szkoła Biznesu” zajęli II miejsce.

Międzyszkolny turniej gier był dobrą okazją do bliższego poznania się społeczności szkół biorących udział w projekcie oraz do wspólnej zabawy.