Dzień Otwarty 2018

2018-04-23

Dzisiaj w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Gimnazjaliści poznali ofertę edukacyjną, spotkali się z nauczycielami i starszymi uczniami.

...

Jako nowoczesna szkoła z tradycjami, jesteśmy otwarci na uczniów, którym  zależy na dobrym przygotowaniu do egzaminu dojrzałości.
Będziemy od nich dużo wymagać, bo ważne są dla nas rzetelna praca i wysokie wyniki na maturze. Ze swojej strony dajemy pewność, że każdy absolwent gimnazjum spotka się z życzliwością i pomocą. Do każdego z naszych nauczycieli można zwrócić się o wsparcie, na starszych kolegów i koleżanki też zawsze można liczyć. A tym, którzy zdecydują się na udział w olimpiadach przedmiotowych, zapewniamy pomoc merytoryczną i indywidualne potraktowanie wymagań.
Gimnazjaliści, którzy wybiorą naszą szkołę, spędzą tu trzy lata w przyjaznej atmosferze i w dobrym towarzystwie. Dołączą do grona naszych absolwentów, z których jesteśmy dumni!