YPEF Young People in European Forests

2018-06-06

Uczniowie z klasy IE dostali się do  finału krajowego VIII edycji Międzynarodowego Konkurs u YPEF Young People in European Forests – Młodzież w Lasach Europy 2017/2018.

Na podstawie wyników z eliminacji do etapu finałowego zakwalifikowano 21 trzyosobowych zespołów (w tym jeden dwuosobowy), z których wszystkie zgłosiły się do konkursu finałowego.
W wyniku oceny wypełnionych prac testowych stworzono listę rankingową zespołów. Uczniowie z klasy IE naszego liceum- Anita Kudła, Dominik Leńczuk, Krystian Skiba zdobyli 15 miejsce na 21 drużyn z całej Polski. VIII edycja Międzynarodowego Konkursu YPEF Young People in European Forests – Młodzież w Lasach Europy odbyła się 22 maja 2018 r. w Auli Kryształowej SGGW w Warszawie.