XXXIV Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała - wyniki etapu szkolnego

2018-10-14

10 października 2018 r. odbył się etap szkolny XXXIV Konkursu Matematycznego im. Jana Marszała,  w którym wzięło udział 45 uczniów naszej szkoły. Na podstawie ...

10 października 2018 r. odbył się etap szkolny XXXIV Konkursu Matematycznego im. Jana Marszała, w którym wzięło udział 45 uczniów naszej szkoły. Na podstawie uzyskanych wyników Szkolna Komisja Konkursu do etapu powiatowego zakwalifikowała następujących uczniów:

z klas I

5. Jan Gorycki, kl. III a1
  6.  Jakub Tomaszewski, kl. III a1

Gratulujemy!

Konkurs Matematyczny im. prof. J. Marszała jest to konkurs o zasięgu wojewódzkim , w którym biorą udział wybitnie uzdolnieni uczniowie najlepszych szkół średnich z Podkarpacia. Zawody odbywają się na trzech poziomach ponadgimnazjalnych : klasa I, klasa II i klasa III w trzech etapach : szkolnym, powiatowym i wojewódzkim.

Etap powiatowy odbędzie się Zespole Szkół w Lubaczowie 18 października 2018 r. (czwartek) o godz. 10-ej.