Finał Szkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej „ Pamięć Bohaterom”

2018-10-25

Dnia 25 października w bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski  Poezji Patriotycznej „PAMIĘĆ BOHATEROM”, którego celem było uczczenie 100. Rocznicy odzyskania niepodległości. W konkursie wzięło udział 15 uczniów. Zaprezentowali oni wybrane przez siebie utwory, wykazując się przy tym umiejętnością doboru repertuaru patriotycznego. Komisja konkursowa, zgodnie z kryteriami oceny (dobór i rozumienie tekstu, opanowanie tekstu, dykcja, ekspresja wypowiedzi), wyłoniła laureatów: Jakuba Webera, Katarzynę Parobi i Gabrielę Ługowską.