XIX PKM im. F. Lei - wyniki etapu szkolnego

2019-02-04

Dnia 31 stycznia 2019 r. odbył się etap szkolny XIX Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Lei,  w którym wzięli udział uczniowie z klas I ...

Dnia 31 stycznia 2019 r. odbył się etap szkolny XIX Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Lei, w którym wzięli udział uczniowie z klas I i II. Na podstawie uzyskanych wyników Szkolna Komisja Konkursu do etapu powiatowego zakwalifikowała następujących uczniów:

z klas I

I miejsce: Aleksandra Michalska (Ia)
II miejsce: Dawid Mańczak (Ia)
III miejsce: Bartłomiej Czajka (Ia), Patrycja Tryniecka (Ia), Hubert Sobczak (Ia)
IV miejsce: Kinga Maksymowicz (Ib)

z klas II

I miejsce: Justyna Oleszycka
II miejsce: Anna Babicka, Michał Gardzielik, Martyna Lasowa, Justyna Pleskacz, Julia Stachów, Piotr Woszczak - wszyscy z IIa

Gratulujemy!

Etap powiatowy odbędzie się w naszej szkole po feriach w sobotę 2 marca 2019 r.

Temat wiodący XIX PKM: Równania, nierówności, układy równań jednej lub wielu zmiennych.