Wyjazd do Krakowa

2019-03-26

22 marca uczniowie naszej szkoły (II a i II c) uczestniczyli w Dniach Otwartych zorganizowanych przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. Młodzież miała możliwość zapoznać się  z ofertą edukacyjną najstarszej i najbardziej renomowanej uczelni w Polsce. Dla zainteresowanych licealistów zorganizowano wykłady i prezentacje poszczególnych wydziałów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się Wydział Lekarski, Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej jak również Wydział Chemii, Biochemii, Matematyki, Informatyki, Prawa i Administracji. Na zakończenie wyjazdu młodzież przeszła Drogą Królewską od Barbakanu przez Rynek Główny, Kościół św. Piotra i Pawła na Wzgórze Wawelskie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za miłą atmosferą i punktualność.