Wybory do Samorządu Uczniowskiego

2019-10-02

Drogi uczniu LO!

Drogi uczniu LO!

Już 15 października 2019 r. w naszej szkole odbędą się wybory  na Przewodniczącego i Członków Samorządu Uczniowskiego. Z faktu, że jesteś członkiem społeczności uczniowskiej Twoim prawem
i jednocześnie obowiązkiem, jest przystąpienie oraz oddanie głosu w wyborach. Jeżeli, jesteś kreatywny, masz głowę pełną ciekawych pomysłów, chętnie angażujesz się w życie Szkoły i chcesz ją reprezentować, zgłoś swoją kandydaturę do Samorządu Uczniowskiego.  Pamiętaj – to także od Ciebie zależy, czy nasze liceum będzie miejscem, gdzie młodzież ciekawie spędza czas i podejmuje nowe inicjatywy. Przyjdź, zagłosuj lub zaproponuj swoją kandydaturę.

Uczniów wszystkich klas zachęcamy do zgłoszenia się jako kandydat do Samorządu Uczniowskiego
z zastrzeżeniem, że uczeń klasy maturalnej nie może pełnić funkcji Przewodniczącego SU.  Kandydatury do Samorządu Uczniowskiego należy zgłaszać do 9 października  o opiekunów SU:
pani Katarzyny  Wilczyńskiej lub p. Marzeny Wilczyńskiej.

Po akceptacji kandydatury kandydaci mogą rozpocząć kampanię wyborczą, która może przyjmować wszelkie formy agitacji (plakatowanie, spotkania przedwyborcze, ulotki, wiersze, piosenki itd.), o ile nie godzą one w mienie prywatne i szkolne, nietykalność osobistą oraz poszanowanie uczuć innych kandydatów czy wyborców.

MIEJ SWÓJ WPŁYW NA ŻYCIE SZKOŁY!