Debata wyborcza kandydatów na posłów RP

2019-10-07

W dniu 2.10.2019 r. w Zespole Szkół im. gen. J .Kustronia w Lubaczowie odbyła się debata kandydatów na posłów. W spotkaniu wzięła udział młodzież reprezentująca trzy szkoły średnie naszego powiatu. Nasze Liceum reprezentowali uczniowie klasy III a wraz z wychowawcą. W debacie uczestniczyli kandydaci na posłów: 1. Zdzisław Zadworny (Polskie Stronnictwo Ludowe) 2. Teresa Pamuła (Prawo i Sprawiedliwość) 3. Łukasz Rydzik (Lewica) 4. Michał Szwed (Konfederacja Wolność i Niepodległość) 5. Waldemar Zadworny (Koalicja Obywatelska) Spotkanie z politykami i zaprezentowane programy wyborcze być może pomogą młodym ludziom w podjęciu pierwszej wyborczej decyzji w swoim zyciu.