WYBORY do SU

2019-10-11

We wtorek 15 października odbęda się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Prawo głosowania posiada każdy uczeń szkoły oraz każdy nauczyciel.

...

Zarejestrowani kandydaci (w kolejności alfabetycznej) to:
Martyna Czerniak, kl. 1Bp
Julia Drozd, kl. 1Cg
Izabela Goniak, kl. 1Cg
Karolina Górecka, kl. 2C
Kinga Maksymowicz, kl. 2B
Kinga Sycz, kl. 1Dg

Głosowanie będzie odbywać się w holu na parterze w godzinach 8:30 - 12:30. Uczniów prosimy o zabranie legitymacji uczniowskiej. Głosowania dokonuje się poprzez złożenie podpisu na liście klasy, wypełnienie karty do głosowania wg instrukcji na niej zamieszczonej i wrzucenie karty do urny wyborczej.

Nad przebiegiem wyborów czuwa Szkolna Komisja Wyborcza złożona z uczniów i opiekunów SU.

Członkami Zarządu SU zostaną zostaną 3 osoby, które otrzymają największą liczbę głosów. Zarząd SU składa się z: Przewodniczącego SU, Wiceprzewodniczącego SU, Sekretarza.

Pamiętaj - Twoim PRAWEM i OBOWIĄZKIEM jest przystąpienie i oddanie głosu w wyborach. Liczymy na Twój głos!