Wyniki WYBORÓW do Samorządu Uczniowskiego

2019-10-15

15 października 2019 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie i nauczyciele oddawali swój głos na karcie wyborczej na jedną z sześciu kandydatek. Łącznie oddano 461 głosów (w tym 2 nieważne), uprawnionych do głosowania było 556 uczniów i 50 nauczycieli. Frekwencja wyniosła 76%.

Nad przebiegiem wyborów czuwała Szkolna Komisja Wyborcza złożona z uczniów i opiekunów SU, która po zakończeniu wyborów otworzyła urnę i przeliczyła głosy.

Największą liczbę głosów uzyskały kandydatki:

1.   Kinga Maksymowicz, kl. 2B – 143 głosy
  2.   Martyna Czerniak, kl. 1Bp    – 101 głosów
  3.   Kinga Sycz, kl. 1Dg                    – 86 głosów

Członkami Zarządu SU zostaną zostają 3 osoby, które otrzymały największą liczbę głosów, wśród nich zostaną rozdzielone funkcje Przewodniczącego SU, Wiceprzewodniczącego SU, Sekretarza.

Wszystkim głosującym dziękujemy za oddane głosy.

NOWEMU ZARZĄDOWI SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SERDECZNIE GRATULUJEMY!