Konkurs Hollywood za moim domem

2019-10-31

Uczniowie, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie "HOLLYWOOD ZA MOIM DOMEM", organizowanym przez Podkarpacką Komisję Filmową w Rzeszowie. "Zadaniem uczestników jest odnalezienie i sfotografowanie ciekawych, wyróżniających się, intrygujących, atrakcyjnych i powszechnie nieznanych miejsc (np. ruin, korytarzy, plenerów), które w przyszłości mogą służyć jako przestrzeń do realizacji scen filmowych." Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie się do dnia 20 listopada do p. Barbary Ciechanowskiej po wszelkie informacje szczegółowe i formularz zgłoszeniowy.