VI diecezjalny Konkurs Wiedzy

2019-11-07

W dniu 21 października 2019 roku odbył się etap szkolny VI Diecezjalnego Konkursu Wiedzy "Wierność bł. Karoliny i męstwo św. Stanisława Kostki", a 4 listopada 2019 roku w naszej szkole miał miejsce etap rejonowy tego konkursu. Konkurs organizowany jest przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej. W drugim etapie wzięło udział 18 uczniów ze szkół z rejonu lubaczowskiego - LO Lubaczów (4 uczniów), ZS Lubaczów (5 uczniów), SP w Oleszycach (4 uczniów), SP nr 2 w Lubaczowie (4 uczniów) i SP w Lisich Jamach (1 uczeń). Do etapu diecezjalnego - finału konkursu, który odbędzie się 15 listopada br. w Zamościu zakwalifikowały się 3 uczennice naszego Liceum: 1. Julia Brzeziak - klasa II d 2. Emilia Grabiec - klasa I Dg 3. Anna Kornaga - klasa II d Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy powodzenia w finale.