Turniej Mikołajkowy 6.12.2019

2019-12-05

Zapraszamy drużyny klasowe do wzięcia udziału w Turnieju mikołajkowym organizowanym przez SU Poniżej regulamin Regulamin Turnieju Mikołajkowego w piłkę siatkowa 06.12.2019 r. :

1. Turniej odbywa się w dniu 06.12.2019 r. w godzinach lekcyjnych od 8:45.

2. W turnieju biorą udział klasy z naszej szkoły ; jedna klasa = jedna drużyna

3. Organizatorami turnieju jest Samorząd Uczniowski oraz wyznaczeni nauczyciele wychowania fizycznego tj. pan Robert Meder

4. Udział bierze 16 drużyn zgłoszonych do Turnieju.

5. Obowiązują podstawowe zasady gry w piłkę siatkowa.

6. W przypadku nagannego zachowania uczniów, organizator ma prawo usunąć dane osoby z boiska / hali gimnastycznej.

7. Nagroda za zajęcie 1. miejsca jest puchar oraz 3 dni bez pytania , Nagrodami za trzy pierwsze miejsca są dyplomy Dodatkowo najlepszy zawodnik oraz najlepsza zawodniczka Mikołajkowego Turnieju zostaną nagrodzeni pucharami; wyłonieni zostaną przez nauczyciela sędziującego mecz po zakończeniu meczów.

8. Głównym odpowiedzialnym za organizacje Turnieju jest Samorząd Uczniowski.

9. Uczniowie biorący udział w turnieju są zwolnieni z lekcji (od 8:45) 10. Klasa może kibicować swojej drużynie ; Jeżeli drużyna odpada klasa wraca na lekcje.