Spotkanie w Sejmie RP z Panią Poseł Teresą Pamułą.

2019-12-16

W dniu 10 grudnia 2019 roku uczniowie Liceum Ogólnokształcącego, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce: Bartłomiej Czajka, Gondek Rafał, Ilnicka Kamila, Jabłońska Karolina, Kolasa Wiktoria, Michalska Aleksandra, Oleszycka Justyna, Reizer Wiktoria, Świerad Maciej, Dyndał Natalia, uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Dzięki zaproszeniu Pani Poseł Teresy Pamuły, wzięli udział w spotkaniu z Panią Poseł w Sejmie RP. Podczas wyjazdu mieli również możliwość zwiedzania wraz z przewodnikiem Łazienek Królewskich. Społeczność uczniowska wraz z opiekunem serdecznie dziękują za zorganizowanie tego przedsięwzięcia.