Pani Elżbieta Ciemięga - laureatką konkursu: Smartfon w książce czy książka w smartfonie

2020-01-26

Pani Elżbieta Ciemięga – laureatką ogólnopolskiego konkursu „Smartfon w książce czy książka w smartfonie? Pomysł – Projekt – Inspiracja”. Konkurs został zorganizowany przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową - Państwowy Instytut Badawczy, pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji. Polegał on na przygotowaniu propozycji projektów działań o celu edukacyjnym, które można przeprowadzić w szkole z wykorzystaniem narzędzi i aplikacji webowych oraz innych nowoczesnych technologii, aktywizujących uczniów i stanowiących dla nich inspirację do rozwoju i poznawania lektur. Do konkursu w edycji dla nauczycieli zgłoszono 45 prac. Jury konkursowe zakwalifikowało 38 prac, spośród których wyłoniło 10 laureatów.