Wizyta Pani Poseł Teresy Pamuły w naszym LO

2020-05-04

W dniu 4 maja 2020 w naszej szkole gościła Pani Poseł Teresa Pamuła – Dyrektor Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie wraz z Panem Starostą Zenonem Swatkiem, Naczelnikiem Wydziału Oświaty Mariuszem Pierogiem i Panią Marleną Golenią - kierownik BP ARiMR w Lubaczowie. Wizyta była związana z przekazaniem szkole komputerów, które będą usprawniały pracę uczniów i nauczycieli w czasie zdalnego nauczania jak również w późniejszej pracy szkolnej.

Podczas wizyty Pani Poseł, wicedyrektor szkoły Paweł Wild przedstawił Pani Poseł i Panu Staroście bieżącą sytuację szkoły i potrzeby związane z rozwojem placówki. Mówiono m.in. o potrzebie wykonania bieżących bardzo ważnych remontów i innych prac modernizacyjnych, które są konieczne do zrealizowania w celu poprawienia funkcjonalności budynków szkoły. Wicedyrektor przedstawił również wyniki Szkoły jeśli chodzi o zdawalność matur jak i osiągnięcia Uczniów i Uczennic. Ponadto, mówiono również o realizacji zdalnego nauczania w czasie pandemii koronawirusa.

Serdecznie dziękujemy w imieniu Dyrekcji i całej Społeczności Szkolnej za przekazanie sprzętu.