Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy.

2020-06-26

Dzisiaj zamykamy kolejny rozdział historii naszego Liceum. To był rok wyjątkowy. Nie spotykamy się bowiem w szkole na uroczystości zakończenia roku szkolnego w związku z sytuacją epidemiologiczną. Wiem jednak, że jesteśmy dzisiaj razem, jesteśmy licealną społecznością.

Szkoła to nie tylko budynek czy instytucja. Szkoła to przede wszystkim tworzący ją ludzie – pełni pasji, oddania i zaangażowania, którzy nie szczędzą trudu, aby zrealizować najważniejsze cele edukacyjne.

Chciałbym podziękować nauczycielom za ich wysiłek, wszystkim pracownikom szkoły. Dziękuję rodzicom za ich życzliwość, współpracę oraz pomoc i wsparcie.

Wielkie podziękowanie należy się Wam drodzy Uczniowie za Wasz trud, za Wasze zaangażowanie, że w tych wyjątkowych chwilach zdaliście egzamin. W pełni zasłużyliście na dwa miesiące wakacji. Spędźmy je bezpiecznie. Niech ten czyjś mały, prywatny świat stanie się dzięki Wam piękniejszy, lepszy, mniej ponury, bardziej kolorowy. A to bardzo dużo.

Życzę Wam powodzenia i udanych wakacji.

Z wyrazami uznania i szacunku

Zbigniew Hypiak