Konkurs francusko-włoski

2020-10-20

Konkurs pt. "Bonżurka na etażerce - czyli zapożyczenia z języka francuskiego oraz italianizmy w języku polskim". Zapraszamy uczniów do udziału

...

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wykonanie pracy na arkuszu papierowym nie mniejszym niż 50x70cm.

Praca ma przedstawiać zapożyczenia z języka francuskiego albo z języka włoskiego. Akceptuje się technikę dowolną: kredka, ołówek, pastele, akwarela, akryl, kolaż, itp. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie uczący się języka francuskiego i włoskiego.

Termin oddania pracy: 9 listopada 2020 roku. Pracę należy opisać podając imię, nazwisko, oraz klasę i przynieść do szkoły do sali nr 1.

Osoba odpowiedzialna: Anna Mamczura W ocenie pracy będzie brana pod uwagę: – kreatywność, – walory estetyczne pracy, - stopień zrozumienia ilustrowanego tematu. Na laureata czeka nagroda rzeczowa, zaś pozostałych uczestników dyplomy.