Program stypendialny

2020-10-21

Przed nami IX  edycja Programu Stypendialnego, który po raz kolejny   organizowany jest   przez Fundację Banku Spółdzielczego i  Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji działające przy Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie. Nasze działania objęte są Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Lubaczowskiego Pana  Zenona Swatka. W tym roku chcemy planujemy wręczyć  9 czeków stypendialnych, w tym cztery stypendia naukowe.
Dodatkowo, po raz kolejny, planujemy przyznać stypendium dla ucznia uzdolnionego sportowo oraz dla ucznia o zdolnościach artystycznych (szczegółowe informacje w Regulaminie Programu Stypendialnego).
Na stronie internetowej:  lo-lubaczow.pl znajdują się dokumenty do pobrania: regulamin, wniosek, plan rozwoju i oświadczenie. Dokumenty można składać od 26.10.2020 do 20.11.2020, w godzinach 10.00 – 14.00 w pokoju administracji w Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie.
W razie pytań prosimy o kontakt z Panem Markiem Chmielem – tel.515 370 479, adres e-mail: marekchm@poczta.fm.

Dokumenty:

Plan rozwoju - pobierz.

Wniosek - stypendium artystyczne - pobierz.

Wniosek - stypendium naukowe - pobierz.

Wniosek - stypendium sportowe - pobierz.

">

pobierz.

Wniosek - stypendium artystyczne - pobierz.

Wniosek - stypendium naukowe - pobierz.

Wniosek - stypendium sportowe - pobierz.

Oświadczenie RODO - pobierz.

">

Dokumenty: