Praca biblioteki w czasie nauki zdalnej

2020-10-26

INFORMACJA W związku z przejściem szkoły na tryb nauczania zdalny – wypożyczenia będą możliwe jedynie przez platformę internetową.

Kontakt ...

Kontakt z bibliotekarzem również w formie mailowej pod adresem biblioteka@lo-lubaczow.pl lub poprzez dziennik elektroniczny. Zwroty wypożyczonych książek należy dokonywać na bieżąco w holu szkoły w wyznaczonym miejscu - do odwołania ! od dziś tj. 26 października br. uruchomiliśmy w naszej SZKOLNEJ BIBLIOTECE nowe narzędzie - katalog wypożyczeń ON-LINE.

Zachęcamy do rezerwowania książek poprzez platformę MOL Net+ INSTRUKCJA: Adres katalogu internetowego: https://m018463.molnet.mol.pl/ Po otwarciu się strony należy użyć przycisku ZALOGUJ (w prawym górnym rogu - ikonka z kluczami) LOGIN i HASŁO jak w dzienniku elektronicznym Po otrzymaniu przez NAS rezerwacji książki zostaniecie poinformowani o jej dostępności oraz terminie odbioru. POWODZENIA !