Załatwianie spraw w szkole 3.11 do odwołania

2020-11-02

Uprzejmie informuję, że w związku z trwającym w kraju stanem epidemii i ograniczeniem w całości funkcjonowania Liceum Ogólnokształcącego im T. kościuszki w Lubaczowie , w trosce o bezpieczeństwo pracowników szkoły oraz Państwa, od  3 listopada  2020 r. aż do odwołania obsługa interesantów odbywa się poprzez kontakt:

telefoniczny: tel./fax 16 632 11 53  , wew 101 sekretariat, 105 księgowośc, 110 biblioteka , 106 administracja

e-mailowy:sekretariat@lo-lubaczow.pl

na adres pocztowy szkoły: ul . Kościuszki 26 , Lubaczów

W wyjątkowo bardzo ważnych sytuacjach, bezpośrednia obsługa odbywa się po uprzednim, telefonicznym umówieniu terminu spotkania w sekretariacie szkoły. W czasie załatwiania sprawy w szkole obowiązuje zachowanie wymaganych środków ostrożności j – bezwzględne przestrzeganie zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji dłoni w wyznaczonym miejscu przy głównym wejściu do szkoły.

Paweł Wild

wicedyrektor