Konkurs logicznego myślenia

2021-04-23

15 uczniów naszej szkoły otrzymało dyplomy uznania za udział w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia, w którym uczestniczyło 3091 uczniów z całej Polski.

Opiekunem konkursu w naszej szkole była pani prof. Elżbieta Ciemięga.

Wyniki przedstawiają się następująco: Paulina Smoliniec – XXII miejsce Oliwia Socha - XXII miejsce Weronika Cencora - XXII miejsce Sebastian Szwec -XXII miejsce Milena Załuska - XXIII miejsce Aleksandra Swatek - XXIII miejsce Konrad Górecki – XXIV miejsce Klaudia Dyś – XXVI miejsce Natalia Byczko – XXVII miejsce Magdalena Bierczyńska – XXVIII miejsce Jagoda Wołoszyn – XXVIII miejsce Filip Dziadura – XXXV miejsce Oliwia Felkel – XXXVIII miejsce Mateusz Mamczura – XXXIX miejsce Paulina Damm – XLI miejsce Gratulujemy!