KONKURS NA LOGO SKKT "POWSINOGI"!!!

2021-04-23

W związku z powstaniem w naszej szkole Szkolnego Koła Krajoznawczo Turystycznego „ POWSINOGI” ogłaszamy konkurs na projekt logotypu (logo) dla naszego SKKT. Zwycięski logotyp stanie się symbolem identyfikującym koło turystyczne i będzie wykorzystywany min. do celów promocyjnych, reklamowych i informacyjnych ( min. ulotki, kalendarze, plakaty, nadruki oraz naszywki na odzieży).

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie.

Projekt logo powinien zawierać:

- nazwę koła w jednej z dwóch postaci: SKKT„POWSINOGI” lub Szkolne Koło Krajoznawczo Turystyczne „POWSINOGI”,

- nazwę naszej szkoły,

- datę powstania w jednej z dwóch postaci: 2021 lub Rok Założenia 2021,

- grafikę kojarzoną z działalnością SKKT (turystyką lub przyrodą, itp.), która będzie stanowić tło dla logo,

- logo będzie ujęte w jednej z figur geometrycznych: koło, kwadrat, prostokąt lub romb.

Na Wasze prace czekamy do 14.05.2021r.

Zgłoszenie prac następuje poprzez przesłanie plików graficznych o dużej rozdzielczości w jednym z formatów:  logo.png, logo.pdf, logo.jpg na adres mailowy: pkrzych@lubaczow.onmicrosoft.com

NAJLEPSZE PROPOZYCJE  ZOSTANĄ WYRÓŻNIONE NAGRODAMI!!!