Teatr w sieci - warsztaty w Rzeszowie

2021-06-16

Projekt „Teatr w sieci/natenczas ‘21” realizowany przy współpracy z Teatrem im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie Wczoraj na scenie Teatru im. Wandy Siemaszkowej odbyła się próba generalna spektaklu przygotowanego przez uczniów naszej szkoły. W przygotowaniach uczestniczyli: Angelika Poznańska 2EG, Hubert Dyś 2FG, Joanna Mazepa 2BP, Natalia Dobosz 2EP. Warsztaty teatralne były prowadzone przez aktorów Teatru m.in. przez Justynę Król, absolwentkę naszej szkoły. Efekty pracy zostaną zaprezentowane podczas finału, który odbędzie się 17 czerwca w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.