Konkurs plastyczny z j.francuskiego

2022-03-21

Zapraszamy uczniów uczących się języka francuskiego do udziału w konkursie plastycznym „Pays francophones à l’affiche” (Kraj frankofoński na plakacie) Tematem konkursu jest: wykonanie plakatu interaktywnego lub tradycyjnego przedstawiającego wybrany kraj frankofoński (m.in. Belgia, Luksemburg, Monako, Szwajcaria, Kanada, Burkina Faso, Madagaskar, Senegal) Ewentualne napisy w języku francuskim. Format: a) aplikacja internetowa: CANVA, PIKTOCHART lub inna umożliwiająca zapis w .jpg, .png lub .pdf lub b) brystol A1, A2, A3 (preferowany układ pionowy); technika: dowolna. Kryteria: - wartość merytoryczna - poprawność językowa - estetyka i oryginalność wykonania Praca powinna być podpisana na dole plakatu: imię, nazwisko, klasa, skrócona nazwa szkoły, miasto Najciekawsze prace znajdą się na wystawie wirtualnej w aplikacji Padlet oraz na wystawie w szkole. Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają ocenę z przedmiotu lub punkty z zachowania. Prace przesyłamy lub przekazujemy do Pani Anny Mamczury: w terminie do 27 marca 2022 r.