SUKCESY NASZYCH CHEMIKÓW

2022-04-27

Znamy już wyniki konkursów chemicznych, w których uczniowie naszej szkoły brali udział. Sporymi osiągnięciami mogą pochwalić się uczniowie Tomasz Lis i Maciej Lesiczka, którzy jako jedyni z naszego LO zakwalifikowali się do trzeciego, finałowego etapu Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego im. J. Łukasiewicza.

Wyniki z innych konkursów przedstawiają się następująco:
• Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Chemii OLIMPUS:
Weronika Hojdak z 3cp – laureat III miejsca
Tomasz Lis z 3cg – laureat III miejsca
Jakub Lesiczka z 3cg- laureat VII miejsca
Maciej Lesiczka z 3cp – laureat VII miejsca
Kacper Ilnicki z 2c – laureat X miejsca.

• Ogólnopolski Konkurs Chemiczny ALCHEMIK
Dyplom wyróżnienia za bardzo dobre wyniki uzyskali:
Weronika Hojdak z 3cp
Mateusz Pruchniak z 1b
Dyplom za bardzo dobre wyniki otrzymali:
Maciej Lesiczka z 3cp
Bartosz Hec z 1b.

W kwietniu odbył się również szkolny konkurs „Potyczki Chemiczne”, w którym zostały przyznane dwa pierwsze miejsca ex aequo dla Aleksandry Kolbuch (3dg) oraz Tomasza Lisa (3cg). Drugie miejsce przypadło Maciejowi Lesiczce.

Laureatom, jak i pozostałym uczestnikom wszystkich konkursów dziękujemy za zaangażowanie oraz reprezentowanie naszej szkoły. Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!