1a i 1b w stolicy polskich Tatr

2022-05-27

Uczniowie klas 1a i 1b uczestniczyli w dniach 23-25 maja w ekscytującej wycieczce do stolicy polskich Tatr. W pierwszy dzień przeszli trudną trasę na Rusinową Polanę i Gęsią Szyję. W trakcie wędrówki mieli możliwość poznania różnorodnej tatrzańskiej przyrody i ciekawych historii związanych z tymi terenami, przekazywanych przez panią przewodnik. Dzień zakończyli podziwianiem panoramy Zakopanego z Gubałówki. W drugim dniu, wrażeń i emocji dostarczyła piesza wędrówka do Morskiego Oka. Sporą atrakcją dla młodzieży okazała się zabawa w zakopiańskim Escape Room  „Let Me Out”.  A na zakończenie wycieczki - spacer po Krupówkach.
Dla niektórych była to pierwsza wizyta w Zakopanem i pierwsze doświadczenie z górską wędrówką. Mamy nadzieję, że pomimo zmęczenia, wyjazd ten wszyscy uczestnicy zaliczyli do udanych.