Zakończenie zajęć z Wychowankami Domu Dziecka

2022-06-10

Uczniowie naszego Liceum od kwietnia pomagali wychowankom Domu Dziecka z Nowej Grobli: Lenie, Jessice, Magdalenie i Denisowi w nauce z różnych przedmiotów (m.in. matematyki, fizyki, chemii).
Dzisiaj odbyły się ostatnie zajęcia, ale po przerwie wakacyjnej będziemy kontynuować nasze spotkania.
Naszym "młodym nauczycielom" w składzie: Katarzyna Czura – klasa 3 cp, Natalia Maciołek – klasa 3 bp, Kacper Gajda – 3 ap, Nikola Sudyn – 3 ep, Angelika Żyła – 3 ep, Bartosz Hec – 1 b, Weronika Hojdak – 3 cp - bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie i bezinteresowną pomoc!