I miejsce w XVII Wojewódzkim Konkursie Turystycznym

2022-11-17

I miejsce w XVII Wojewódzkim Konkursie Turystycznym Dzieci i Młodzieży Szkolnej „ Na najlepszy produkt turystyczny mojej Małej Ojczyzny – jakiej nie znacie”

09 listopada br. w Przeworsku odbył się finał konkursu turystycznego „Na najlepszy produkt turystyczny mojej Małej Ojczyzny – jakiej nie znacie”.

Kamila Czernysz i Kacper Ilnicki, uczniowie klasy 3c, zdobyli pierwsze miejsce (ex aequo)”.   Uczestnikom konkursu towarzyszyli : Kinga Kinach, Igor Furgała i Radosław Skoczyński.

Gratulujemy !