Sukces w Konkursie Recytatorskim "Looking For Talents"

2022-12-09

8 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego "Looking for Talents" zorganizowanym przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolnniczego w Oleszycach. W kategorii szkoły ponadpodstawowe Gabriel Gryniewicz zajął I miejsce, Martyna Kostek - II miejsce, a Julia Presz otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Etap szkolny przeprowadzili angliści z naszej szkoły - p. Justyna Typa-Rogoża, p. Monika Saramaga, p. Ewa Żuk, p. Bartłomiej Petryniak oraz p. Roman Rogoża.