Kacper Ilnicki nagrodzony Stypendium Prezesa Rady Ministrów

2022-12-15

Z radością informujemy, że Kacper Ilnicki, uczeń klasy 3c otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2022/2023.

Jak ...

Jak czytamy na stronie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie "Stypendium otrzymuje uczeń, który uzyskał promocję z wyróżnieniem, miał najwyższą średnią ocen lub wykazał się szczególnymi uzdolnieniami w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, osiągając w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy - wyniki co najmniej dobre".

Uroczystość wręczenia nagród stypendystom odbyła się w dniach 13 i 14 grudnia br. w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego. W uroczystości udział wzięła Pani Ewa Leniart Wojewoda Podkarpacki oraz Pani Małgorzata Rauch Podkarpacki Kurator Oświaty.

Kacprowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!