Z wizytą w „Siemaszce”!

2023-04-03

W czwartek – 30 marca uczniowie z klas: II „c” i III „c” odwiedzili Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie w celu obejrzenia spektaklu pt. „Don Kichot” w reżyserii Waldemara Wolańskiego. Interesująca historia „błędnego rycerza”, przeplatana zabawnymi wątkami na pewno zostanie długo w pamięci licealistów.

Aktorzy świetnie odegrali swoje role, a momenty muzyczne dodawały dynamiki i ożywiały przedstawienie. Widowiskowe sceny walki porwały nas w świat rycerskich przygód. Było nam również niezmiernie miło podziwiać na scenie Panią Justynę Król – absolwentkę naszej szkoły.

Jednogłośnie możemy stwierdzić, iż był to dzień pełen wrażeń, w którym mogliśmy doświadczyć cudownej „magii sztuki” i  podczas niecodziennej lekcji  zgłębić wiedzę na temat teatru . Oby jak najwięcej takich zajęć w „Siemaszce”!

Amelia Serafin