XIII POWIATOWY TURNIEJ WIEDZY PSYCHOLOGICZNEJ

2024-04-04

Zachęcamy do udziału w tegorocznej edycji Turnieju Wiedzy Psychologicznej.

W tym roku lekturą obowiązującą jest książka, którą warto mieć na ...

Zachęcamy do udziału w tegorocznej edycji Turnieju Wiedzy Psychologicznej.

W tym roku lekturą obowiązującą jest książka, którą warto mieć na półce i po nią sięgać. Jedyna w swoim rodzaju, na którą powołuje się wielu światowych pisarzy, fascynująco opisująca mózg jako centrum zarządzania w człowieku .

” Mężczyzna, który pomylił swoją żonę z kapeluszem”, autor Oliver Sacks.

Oliver Sacks to angielski psychiatra i neurolog, który porusza niezwykle ciekawe problemy związane z neurologią i neuropsychologią. Autor opisuje  ludzką psychikę i zachowania swoich pacjentów niezmiernie interesujące dla czytelnika. To swoiste studium przepadków, niesamowita historia każdego z bohaterów opowieści autora. Sacks inspiruje do zastanowienia się nad sobą, refleksji nad swoją psychiką i odpowiedzią na pytanie, czy aby jest kompletna?

Terminy turnieju: etap szkolny: 09.05.2024 r.; etap powiatowy: 06 czerwca 2024 r. (szczegóły w regulaminie)

Zgłoszenia do 30 kwietnia u pedagoga szkolnego.

REGULAMIN TURNIEJU WIEDZY PSYCHOLOGICZNEJ

KARTA ZGŁOSZENIA z RODO