Talent Powiatu Lubaczowskiego

2024-10-21

Starosta Lubaczowski zaprasza do udziału w XV edycji przedsięwzięcia TALENT POWIATU LUBACZOWSKIEGO

Głównym celem organizacji przedsięwzięcia jest docenianie i ...

Głównym celem organizacji przedsięwzięcia jest docenianie i promowanie osiągnięć uczniów ze szkół z terenu powiatu lubaczowskiego oraz dokonywanie podsumowań corocznych, połączonych z organizacją uroczystej Gali dla Uczniów.

Wyróżnienia, które może uzyskać uczeń to: Brązowy TalentSrebrny TalentZłoty Talent w klasyfikacjach zespołowej lub indywidualnej, w kategoriach: NaukowiecArtystaSpołecznikSportowiec.

W celu uzyskania tytułu konieczne jest złożenie wniosku wraz z wymaganymi załącznikami.

Regulamin oraz wnioski w klasyfikacji indywidualnej i zespołowej znajdują się na stronie:

UWAGA: w edycji XV podsumowania obejmują rok szkolny 2023/2024.

Termin składania wniosków: do pedagoga szkolnego do czwartku 7 listopada 2024 r.