VIII edycja Programu Stypendialnego

2019-10-15

SZANOWNI PAŃSTWO

SZANOWNI PAŃSTWO

Przed nami VIII edycja Programu Stypendialnego, który po raz pierwszy jest  organizowany razem przez Fundację Banku Spółdzielczego i  Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji działające przy Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie.
Nasze działania objęte są Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Lubaczowskiego Pana  Zenona Swatka.
W tym roku chcemy planujemy wręczyć 9 czeków stypendialnych, w tym cztery stypendia naukowe.
Dodatkowo, po raz kolejny, planujemy przyznać stypendium dla ucznia uzdolnionego sportowo oraz dla ucznia o zdolnościach artystycznych (szczegółowe informacje w Regulaminie Programu Stypendialnego).
Na stronach internetowychFundacji i Stowarzyszenia: www.stowarzyszenie.lo-lubaczow.pl znajdują się dokumenty do pobrania: regulamin, wniosek, plan rozwoju i oświadczenie. Dokumenty można składać od 18.10.2019 do 08.11.2019, w godzinach 10.00 – 14.00 w pokoju administracji w Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie.
W razie pytań prosimy o kontakt z Panem Markiem Chmielem – tel.515 370 479, adres e-mail: marekchm@poczta.fm.

Regulamin - pobierz.

Stypendium naukowe -  wniosek , plan rozwoju , oświadczenie .

Stypendium artystyczne - wniosek , plan rozwoju , oświadczenie , oświadczenie opiekuna.

Stypendium sportowe - wniosek , plan rozwoju , oświadczenie , oświadczenie trenera.